SAĞLIK
Giriş Tarihi : 19-03-2021 13:22

ilçemizde Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ediyor

Kaynarca Kaymakamlığı İlçe Hıfzısıhha Kurulu'nda yeni karantina kararları alındı. Büyükyanık, Zıngılkışla, Yeniköy, Uzakkışla, Gürpınar Kabaköy, Ziahmet mahallelerinde evlerde 9 gün süreyle karantina uygulanmasına karar verildi.

ilçemizde Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ediyor

İlçemizde bir gün arayla toplanan kurul tarafından 6 aileye karantina uygulanması kararı alındı. 
16 MART TARİHLİ KARARLAR
Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Öztekili başkanlığında toplanan İlçe Hıfzısıhha Kurulu, Uzakkışla'da oturan R.U. ve ailesinin yaşadığı konut, İşaret köyünde oturan A.A. ve ailesinin yaşadığı konut, Büyükyanık köyünde Ş.A. ve ailesinin yaşadığı konut, Ziahmet köyünde oturan Ö.K. ve ailesinin yaşadığı konutların 24 Mart 2021 saat 15:00 tarihine kadar 9(dokuz)gün süre ile karantina uygulamasına binaların giriş çıkışlara kapatılmasına kontrollerinin İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılmasına, karantina altına alınan ailelerin mağdur edilmemesi için ihtiyaçlarının Sosyal Vefa Grubu tarafından karşılanmasına karar verildi. 
17 MART TARİHLİ KARARLAR
Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Öztekili başkanlığında toplanan İlçe Hıfzısıhha Kurulu Büyükyanık köyü Zıngılkışla mahallesinde oturan H.Ç. ve ailesine ait konutu, Büyükyanık Köyü Yeniköy mahallesinde oturan İ.K. ve ailesinin oturduğu konutu, Gürpınar köyü Kabaköy mahallesinde oturan M.G. ve ailesinin oturduğu konutu 26 Mart 2021 saat 15:00 tarihine kadar 9(dokuz)gün süre ile karantina uygulamasına binaların giriş çıkışlara kapatılmasına kontrollerinin İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılmasına, karantina altına alınan ailelerin mağdur edilmemesi için ihtiyaçlarının Sosyal Vefa Grubu tarafından karşılanmasına karar verildi. - SEDAT BALTA

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA