SPOR
Giriş Tarihi : 31-12-2023 09:32

Kaynarcaspor’dan Başkan Murat Kefli’ye teşekkür plaketi

Kaynarcaspor yönetimi, “Sporun, sporcunun, kültür, sanatın yanında olan Kefli, her zaman başımızın tacı” diyerek kendisine teşekkür plaketi verdi. Ali Osman Halil’in açıklaması şöyle…

Kaynarcaspor’dan Başkan Murat Kefli’ye teşekkür plaketi

Kaynarca Spor Kulüp Başkanı Ali Osman Halil, “Kaynarcamızda  yeni bir nesilin yetişmesinde büyük rol oynadığını düşündüğümüz spor ve kültürel tüm faaliyetlerin her gün çok daha geliştiğini ve gençlerimiz adına çok verimli  hem bireysel hemde  takım halinde  birlikte hareket edebilme yeteneğinin geliştiğini bizlere gösteriyor. Kaynarcaspor olarak ben ve yönetim kurulumuz futbol kulübümüz olan Kaynarcaspor ile ilgili  çalışmalarımızı ve hedeflerimizi gerçekleştirken en büyük desteği ve bizleri heyecanlandıran hedefleri işaret eden Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefliye  çok teşekkür ediyoruz. 

Gerçekten Murat Kefli başkanımızın sadece futbola değil  tüm kaynarcadaki faaliyet gösteren diğer paydaşlarımızada hem bireyselde hem de takım olarak büyük maddi manevi destek verdiğini gururla izliyor ve  tanık oluyoruz.  İlçede ciddi anlamda spora, kültüre ve sanata  dair o kadar güzel  çalışmaları yürütüyorlarki bugün masa tenisinde Türkiye Şampiyonasına giden takımlarımız, Wushu dövüş sanatı  takımlarımız balkan şampiyonu olup Avrupa şampiyonasına gidiyor,  Yağlı güreşler ve minder güreşcilerimiz kırkpına ve diğer güreşlerde dereceler yaparken minder güreşlerinde   bölge şampiyonalarına kadar  gidebiliyor. Futbol takımlarımız  süper amatöre yükselme yönünde  ilerlerken Kaynarcasporun hedefi 3 lig olarak belirlenmesi  bizleri gururlandırıyor ve  Belediye Başkanımızın her daim yanımızda olması büyük güç  ve enerji veriyor. Ben Kaynarcaspor adına şahsım ve yönetim kurulu adına başkanımıza kalbi şükranlarımızı sunuyor kendisine tüm gençler adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Sedat BaltaSedat Balta