SİYASET
Giriş Tarihi : 23-11-2023 09:32

Selçuk Girgin ve Recep Yerlikaya da AK Parti’den aday adayı oldu

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı başvuruları sona erdi. AK Parti’de son gün İbrahim Çakar, Selçuk Girgin ve Recep Yerlikaya’nın aday adaylığı başvurusuyla sayı 8’e çıktı.

Selçuk Girgin ve Recep Yerlikaya da AK Parti’den aday adayı oldu

AK Parti’de Kaynarca Belediye Başkanlığı için aday adayı olan 7’inci isim Selçuk Girgin oldu. Basında yer alan haberlerde Selçuk Girgin’in şu ifadelerine yer verildi: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” cümleleriyle kurulmuş olan AK Parti’mizin kuruluşunun ilk yıllarından itibaren karınca kararınca partime, ilçeme ve şehrime hizmet etme gayesinde oldum. Kaynarca İlçe Gençlik Kollarından bu yana başlayan serüvenimizde birçok farklı kurum ve kuruluşta görevlerde bulundum. Son olarak işim sebebiyle Ankara siyasetini ve bürokrasiyi de tanıma fırsatı buldum. Siyaset sahnesinin tozunu yutmuş, Kaynarcalı olmakla her zaman gurur duymuş bir kardeşiniz olarak edindiğim tecrübelerle birlikte güzel ilçemize hizmetin tam da vakti olduğunu düşünerek AK Parti’mizden Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu gerçekleştiriyorum.”

 

MURAT KEFLİ DOĞAL ADAY

AK Parti’de görevdeki belediye başkanları, aday adaylığı başvurusuna gerek kalmadan aday adayı olarak kabul edildiği için Murat Kefli’ de aday adayları arasında kabul ediliyor. Diğer 7 aday adayı şöyle:

Mustafa Özer

Ahmet Köseoğlu

Niyazi Ergün Öztürk

Kadir Yazgan

İbrahim Çakar

Selçuk Girgin

Recep Yerlikaya

 

Sedat BaltaSedat Balta