SİYASET
Giriş Tarihi : 15-12-2023 11:51

Öztürk, “Herkesin belediye başkanı olmaya adayım.”

Siyasi kulislerde en güçlü 3 aday adayı arasında gösterilen AK Parti Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Niyazi Ergün Öztürk, MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun ve İlçe Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. 2 Saati aşan toplantıda Öztürk,partililerin sorularını yanıtladı.

Öztürk, “Herkesin belediye başkanı olmaya adayım.”

MHP Kaynarca İlçe yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle görüşen Niyazi Ergün Öztürk, “Cumhur İttifakı partilerimizden MHP’nin değerli üyelerinin görüşlerini aldım, sorularını yanıtladım. Güzel, verimli bir görüşme oldu. Geçen dönem aday olarak aldığım oy oranından da anlaşılacağı gibi ben her kesimin, her siyasal görüşten, bütün mahallelerin, herkesin belediye başkanı olmaya adayım. Kaynarca’nın tamamına ayrım yapmadan hizmet etme niyetindeyim” diye konuştu. 

SAMİMİ SOHBET OLDU

MHP İlçe Başkanı Nail Dursun da ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “İki saati aşan güzel bir sohbet oldu. Samimi, şeffaf bir ortamda karşılıklı görüşlerimizi belirttik. Daha sonra Niyazi Ergün Öztürk bey partililerimizin merak ettikleri konularda sordukları soruları yanıtladı. Kendisine başarılar diledik” dedi. - SEDAT BALTA 

Sedat BaltaSedat Balta