SİYASET
Giriş Tarihi : 10-12-2023 14:22

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım 

Cumhuriyet Halk Partisi Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Akgün, Büyükyanık, İşaret ve Turnalı köylerini ziyaret etti. 

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım 

Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden Hüseyin Akgün, “Kaynarcamız hizmete aç. Üvey evlat muamelesi görüyor. Diğer ilçelerin köyleriyle kıyasladığımızda çok az hizmet alabildi. Oralarda tarla yollarına kadar yapılmışken biz de yol sorunu dahi çözülebilmiş değil. Nüfusunun yüzde 75’inin kırsalda oturduğu Kaynarca’da yol, kaldırım, tarla yolu inşası bu kadar zor değil. İlçemizin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Sorunları çözmek için adayız” diye konuştu. - SEDAT BALTA

Haberin Galerisi : Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım Cumhuriyet Halk Partisi Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Akgün, Büyükyanık, İşaret ve Turnalı köylerini ziyaret etti.

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden Hüseyin Akgün, “Kaynarcamız hizmete aç. Üvey evlat muamelesi görüyor. Diğer ilçelerin köyleriyle kıyasladığımızda çok az hizmet alabildi.

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım Oralarda tarla yollarına kadar yapılmışken biz de yol sorunu dahi çözülebilmiş değil. Nüfusunun yüzde 75’inin kırsalda oturduğu Kaynarca’da yol, kaldırım, tarla yolu inşası bu kadar zor değil.

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım İlçemizin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Sorunları çözmek için adayız” diye konuştu. - SEDAT BALTA

Hizmet fakiri ilçeme hizmet etmeye adayım

Sedat BaltaSedat Balta