EKONOMİ
Giriş Tarihi : 03-06-2020 16:39

Yeni nesil firma rehberi açıldı

İnternetteki bilinen firma tanıtımı yapan rehber sitelerinden farkı nedeniyle; 'Yeni nesil' özelliği taşıyan "Sakaryabilgi.com" müşterilerin çok sayıda seçenek arasından en uygun teklife ulaşmasını sağlamayı hedefliyor. Müşterilerle firmaları aynı platformda buluşturan sistemde tek tek firma aramak yerine çok sayıda firmadan teklif alınabiliyor.

Yeni nesil firma rehberi açıldı

SİSTEM NASIL İŞLİYOR
Almak istediğiniz hizmet veya ürünü yazıyorsunuz. Sistem size çeşitli sorular sorarak talebinizin ayrıntılandırılmasını, netleşmesini sağlıyor. Talebi alan firmalar size iletişim bilgilerinizden ulaşıyor. Son olarak siz uygun teklifi seçerek endüşük fiyatla en yüksek hizmet veya ürünü alıyorsunuz. Kazan kazan stratejisine dayanan sistemde müşteri de, firma da kazançlı çıkıyor. 
ŞU ANDA TAMAMEN ÜCRETSİZ
Firmalar şu anda sakaryabilgi.com'un kurduğu sistemden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Yeni nesil firma rehberinde iş, eleman ilanları, emlak ilanları da bir süre ücretsiz olacak. 
BAŞARI HİKAYELERİ
Firmaların kuruluş, işinsanlarının başarı hikayelerinin yer alacağı sakaryabilgi.com'da sektörlere ait haberler, röportajlar, yazı dizileri ile kent ekonomisi her boyutuyla izlenebilecek. 

NELER SÖYLENDİ?
@
kitehiego 3 ay önce
Cialis Generico Milano Abaphype cheapest place to buy cialis Aspify Levaquin Scrotum
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA