Advert
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-04-2021 16:17

Ücretsiz soğan ve patatesler dağıtılmaya başlandı

Komşu ilçelerde üreticilerin elinde kalan patates ve soğanlar Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticiden satın alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Kaynarca'da da Kaymakamlık tarafından dağıtım yapılması bekleniyor.

Ücretsiz soğan ve patatesler dağıtılmaya başlandı

KARASU’DA PATATES VE SOĞAN DAĞITIMI BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla patates ve soğan üreticilerine destek olmak amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından alımı yapılan soğan ve patatesler, ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak dağıtılıyor. Buna göre, üreticilerin elinde kalan patates ve soğanlar Karasu’da da dağıtılmaya başladı.

 

KAMERAYA YANSIDI

Karasu Kaymakamlığı koordinesinde gerçekleşen yardımların, muhtarlıklar kanalı ile gün içinde dağıtımına başlandığı görülürken, Kuzuluk ve Kabakoz mahallesi içindeki dağıtımlarda kameralara yansıdı.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Kuzuluk Mahalle muhtarı Temel Aslanbey; “Yapılan yardımlar için Cumhurbaşkanımıza ve Devletimize yardımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz” derken, Kabakoz Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ise; “Aynı muhtarlıklarımız, çalışmaları birlikte yürütüyoruz kısa zaman içinde dağıtımı bitireceğiz Karasu Kaymakamlığımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye belirtti.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA