SAĞLIK
Giriş Tarihi : 17-03-2021 12:01

Kaynarca'da 13 Aile karantina altına alındı

ilçe merkezi Konak ve Orta mahalleler ile Turnalı, Taşoluk, Uzakkışla, Kulaklı, Büyükyanık köylerinde oturan toplam 13 ailenin oturduğu binalara giriş çıkışlar yasaklandı.

Kaynarca'da 13 Aile karantina altına alındı

Turnalı Sülükgölü mahallesinde O. K. ve ailesi 20 Mart tarihine, Taşoluk Sucaflı köyünde Ö.P. ve ailesi 20 Mart tarihe kadar, ilçe merkezi Konak mahallesi Dere sokakta oturan İ.Ö. ve ailesinin 23 Mart tarihine kadar, Orta mahalle Yıldız sokakta S.B. ve ailesinin, F.B. ve ailesinin 23 Mart tarihine kadar, Uzakkışla köyünde A.U. ve Ş.U. ailesinin 24 Mart tarihine kadar, Kulaklı köyü Cinler mahallesinde Z.A. ve ailesinin 24 Mart tarihine kadar, Büyükyanık Zıngılkışla mahallesinde A.H. ve R.Ç. ailesinin 24 Mart tarihine kadar karantina uygulamasına ahnaıak; binanın giriş çıkışlara kapatılmasına kontrollerinin İlçe
Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği  tarafindan yapılmasın4 karantinaya alman ailelerin mağdur
edilmemesi için ihtiyaçlannın sosyal vefa Destek Grubu tarafından karşılanmasına oy birliği ile karar verildi. Verilen kararla Ziahmet köyündeki 3 aileyle birlikte ilçemizde karantina uygulanan aile sayısı 13'e çıktı.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA