EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-02-2021 17:18

KASİAD Başkanından Teşekkür

Kaynarca Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Başkanı İsmail Kaymak, Kaynarca Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Lisesi’ne yapılacak olan 2 adet atölyenin yapım işinin başlaması nedeniyle bir açıklama yaptı.

KASİAD Başkanından Teşekkür

Başkan Kaymak'ın konuyla ilgili açıklaması şöyle: “ilçemizdeki meslek eğitiminde büyük eksikliği çekilen kaynarca Endüstri Meslek Lisesi Atölye binaları yapımı için 5.900.000  Beş milyon dokuz yüz bin liralık ihale sonuçlandı.

ŞANTİYE KURULDU

İhaleyi alan müteahhit firma şantiyesini kurdu inşaata başladı Meslek lisemiz atölye çalışmalarını prefabrik barakalarda yapıyordu.Bilindiği  üzere kaynarcamızda Organize Sanayii de kurulu fabrikalarda nitelikli eleman  ihtiyacı devam ediyor bizden eleman isteyen  sanayicilerin isteği  de ağırlıklı olarak bu yönde.

BARAKALARDA EĞİTİM

Bugüne kadar prefabrik yapılarda kıt ve kısıtlı imkanlarla atölye çalışmalarını başarıyla sürdüren okul idarecilerimizi  ve öğretmenlerimizi  Kutluyoruz.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Ayrıca bu yatırımın  ilçemize gelmesinde emeği geçen milletvekillerimize il teşkilatına kaynarca ilçe teşkilatına ilçe başkanına Belediye başkanımıza Ayrıca bizlerle beraber  bu eksikliği her platform da  dile getiren muhalefet partilerimizin  ilçe teşkilatlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.İlçemize hayırlı uğurlu olsun.”

NELER SÖYLENDİ?
@
JwoFUnxqjGXsa 4 gün önce
YrgyKWVBNjLq
JwoFUnxqjGXsa 4 gün önce
IRcTivLjupCOxMF
YwHLZeTju 1 hafta önce
VOKdbDArJQTEf
WBIGFLtyJuECevd 1 hafta önce
OQHyUnuCXREp
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA