SİYASET
Giriş Tarihi : 15-02-2021 19:57

Demokrat Parti İl Başkanından Kaynarca açıklaması

Demokrat Parti Sakarya il Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Kaynarca esnafını ziyaret ettiler.

Demokrat Parti İl Başkanından Kaynarca açıklaması

İlçe başkanı Mehmet Birer ile bir araya gelen DP il yönetimi, esnaflara ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinlediler. DP il Başkan yardımcıları İbrahim Atalay, Erol Eyüpler, il gençlik kolları başkanı Rençber ile birlikte esnafları gezen DP il başkanı İsmail Ergül, izlenimlerini dile getirdi.

Ergül, “ İlçemizde rahmetli  eski başkanımız Tuncay Aydın’ın yapmış olduğu hizmetlerden başka yapılan bir şey göremedik. Yollarda yürünemeyecek durumda olduğu ve yer yer su birikintilerinin olduğu görmekteyiz.

Sanki Kaynarca ilçesi üvey evlat muamelesi gibi görünüyor. Yaptığımız esnafve pazar yeri ziyaretimizde özellikle kahveci, lokanta gibi esnaflarımızın çok zor durumda olduklarını gördük. Ayrıca pazar yerinde bir hareketlilik olmadığını, vatandaşlarımızın ekonomik sıkıntı yaşadıklarını gördük.

Kaynarca’nın içerisinden geçen ve 2 yıl önce büyük bir sel felaketi yaşanan derede gerekli çalışmaların yapılmadığı yalnız köprü yapıldığı olabilecek etkili bir yağışta daha büyük maddi zararların doğa bileceği sel felaketi olabileceğini ziyaret üzülerek görmüş olduk."

NELER SÖYLENDİ?
@
JwoFUnxqjGXsa 6 gün önce
CYwPyndc
JwoFUnxqjGXsa 6 gün önce
YHJNIXhgtuVS
YwHLZeTju 1 hafta önce
driKzobPpQAe
YwHLZeTju 1 hafta önce
dYukXjrs
dnSgiFzwpB 3 hafta önce
TWsVFUpy
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA