SİYASET
Giriş Tarihi : 11-02-2021 19:49

CHP Milletvekilleri Kaynarcalıyı dinleyecek

CHP Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan, “Mart ayı içinde CHP Milletvekilleri Kaynarca’ya gelerek esnaflarımız ve halkımızla buluşacaklar. Kurum ziyaretleri yapacaklar” dedi.

CHP Milletvekilleri Kaynarcalıyı dinleyecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’in başkanlığında gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantısına katılan İlçe Başkanı Ersan Ceylan Kaynarca’daki ziyaret programı önerisini İl Başkanlığına verdi.

 

35 CHP MİLLETVEKİLİ GELECEK

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent’in de katıldığı ilçe başkanları toplantısında 35 milletvekilin katılacağı 2 gün sürecek programda ziyaretlerin ve toplantıların programı yapıldı.

SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”

Sakarya”da  ayak basılmayan sokağın kalmayacağını ifade eden Başkan Keleş, “Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Örgütü olarak şimdiye kadar ki en büyük programımız için çalışmalarımızı tamamladık. Genel Merkezimizin görevlendirdiği ve Genel Başkan Yardımcılarımız ve 35 milletvekilimizin katılımıyla tüm Sakarya’da ziyaretler gerçekleştireceğiz. Sıkılmadık el, dinlenmedik dert, çalınmadık kapı kalmayacak. Program süresince Sakaryalı hemşehrilerimizin sesini duyuracak ve tüm isteklerini, sıkıntılarını siyasetin merkezine taşıyacağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA