Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 04-09-2020 17:41   Güncelleme : 04-09-2020 18:19

Ahmet Köseoğlu tekrar başkan seçildi

401 delegeden 326 oy kullanılması sonucunda Ahmet Köseoğlu tekrar başkan seçildi.

Ahmet Köseoğlu tekrar başkan seçildi

Kaynarca Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ve ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Gerçekleştirilen kongrede Kaynarca İlçe Başkanlığına Ahmet Köseoğlu seçildi. AK Parti Kaynarca İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi’ne katılan Başkan Ekrem Yüce, “20 yıldır AK Parti çatısı altında ülkemizin her yerinde varız. Biz halka hizmeti Hakk’a hizmet biliriz. Yaratılan ne varsa severiz yaratandan ötürü.  Hizmete talip olanlar arasında, kardeşler arasında rekabet, çekememezlik olmaz. Yalnızca uyum olur” dedi. 401 delegeden 326 oy kullanılması sonucunda Ahmet Köseoğlu tekrar başkan seçildi.

 

 

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

Tüm Kaynarcalı hemşerilerini ve kongre katılanları selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “20 yıldır AK Parti çatısı altında ülkemizin her yerinde varız. Atalarımızdan bizlere miras kalan bu aziz vatanın her köşesinde nerede bir insan varsa oradayız. Önce ülkemize, ardından dünyanın neredeyse her yerine hizmet götürdük, yatırımlar yaptık. Fakat bir şey daha var ki bu çok önemli: biz insana yatırım yaptık. Biz ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla gündüz gece demeden çalıştık. Sonuçta Sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde yaşayan milyonlarca Müslümanın zulme uğrayan mazlumların ümidi olduk. İşte bugün bu denli kutlu sonuçları olan bir toplantı için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim” dedi

 

SAKARYA ADETA DÜNYA MİNYATÜRÜ

Sakarya’nın adeta dünyanın bir minyatürü olduğunun dile getiren Başkan Yüce, “Biz Sakarya’da 72 millet bir arada yaşıyoruz. Adeta dünyanın bir minyatürü gibiyiz. O yüzden ben buraya şehirlerin şehri diyorum. Burada her milletten, her kültürden insan mevcut. Her kültür kendi kimliğini koruyabiliyor. Kendi kültürünü çekinmeden yaşayabiliyor. Sonuçta ne oluyor ortaya çok zengin, çok çeşitli bir kültür çıkıyor. Nedir o? Sakaryalılık. Bizler Sakaryalıyız. 72 milletle kardeşçe yaşamayı bilen bir şehiriz. Osmanlı’yı en iyi biz biliriz. İstiklal Harbi’nin ruhu, kalbi Sakarya’da atar.  Sakarya birliğin, beraberliğin sembolüdür. Tek yürek olup, omuz omuza verdiğimizde altından kalkamayacağımız hiç bir şey yok” dedi.

 

HİZMETE TALİBİZ

Başkan Yüce, “Biz hizmete talibiz. Biz halka hizmeti Hakk’a hizmet biliriz. Yaratılan ne varsa severiz yaratandan ötürü.  Hizmete talip olanlar arasında, kardeşler arasında rekabet, çekememezlik olmaz. Yalnızca uyum olur. Hak bildiğin yolda gözünü budaktan sakınmayıp kardeşe destek olmak vardır bizim kültürümüzde. Bu kardeşlik duygusuyla Sakaryalılık kültürü ve kimliğiyle her birinizi saygıyla kucaklıyor, kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.


 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
lregQFNx 5 ay önce
oYKkTeqpnV
lregQFNx 5 ay önce
obcOuUTsBV
GjMyAvphwe 6 ay önce
FpewfilQNYRV
GjMyAvphwe 6 ay önce
LHvtGQFgeqNcAh
dyUIWhxvSsfqwYrT 6 ay önce
DshpxlaoMvc
dyUIWhxvSsfqwYrT 6 ay önce
bJOVCBAEafo
NspcCKFrIVjMe 6 ay önce
cIdnqwJjuSD
NspcCKFrIVjMe 6 ay önce
vWbVzNXBZAFh
JvBSwbIUpmrf 6 ay önce
nHlCbmyR
JvBSwbIUpmrf 6 ay önce
bcHjARdKgwINZX
eZHmuTCnXr 7 ay önce
xULYNWtpZgkiXqo
eZHmuTCnXr 7 ay önce
NpJACbtsnmzZPTWE
OlgGqCsDz 7 ay önce
lPHFkIejKipf
OlgGqCsDz 7 ay önce
csUpPvyLnSOeq
BHuhskjpTN 8 ay önce
nlMwOoetD
kirsjhOGupXb 8 ay önce
iefykLtbFjDX
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA