• Foto Galeri
  • Video Galeri
  • Ana Sayfam Yap
  • Haber Arsivi
  • Künye
  • Bize Ulasin
  •         

Yanl haber numaras setiniz.

VİDEO GALERİ

Kaynarca Tanıtımı

FOTO GALERİ

Foto Galeri
Foto Galeri

SİTE ANKET

Kaynarca'da Trafik Işıkları Açılmalımı ?EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


SON OKUYUCU YORUMLARI

Kaynarca Medya 14 Eyll 2014, 14:31
Herkes bir şeyler iddia etmekte özgür bu site devir alındığından itibaren yeterince objektif olmaya çalışıyor ve sizde bunun farkındasınız . Her türlü eleştiriye iddiaya açık her kez fikrini açık saçık hesabını verebileceği şekilde beyan edebilir.
ali çoroğlu 13 Eyll 2014, 23:46
valla helal olsun neden fırını pazar yerinde girişde boşluğa yaptırmadın başkançık ya yoksa karafırın davutmu kızar ya bırakın bu işleri ya konutlara yok zaten yapaçaktın ama ne diye şow yapıyorsun cevre yoluymuş ya helal olsun sana başkan yok batıyor ya bide set koydun sana helal olsun niye o yolu hatıplara kadar götürmedin ya?madem çevre yolu bu arada hastene sapağında beton kamyonlarının döktüğü betonla ne olaçak ya yola zarar veriyorlar zaten bu yorumu sefa kaymak yayınlamazda ben yazayımde o yayınlamasın ya bişeyide allah için yapın ya zaten konutlara yol yapmak zorundaydın ama gel cevre yolu olsun dimi bir parmak bal oldu ya ne güzel artık orası batıyorya köstebek yuvası olur bata bata yağmur lardan sonra fırını niye karafırının karşısına yapmadığına gelinde tabiki yalakalrın parti ilçe taşkilatına aldılarya davutu tabiki yaptırmazlar ya ben siyaseti bunun için sevmiyorum siyaset hizmettir ya sizin anladığınız anlamda değil artık bu halk için allah için bişeyler yapın ya gideçeğiniz 2 metre yer ya?
serdar akar 13 Eyll 2014, 19:35
Bu tür organizasyonlardan haberdar etmeniz çok güzel .
TACTTİN ÜLGER 13 Eyll 2014, 18:30
doğuda millet kaleşle cirit atıyor sapancada tabanca yakalanmış bunun neresinde adalet şimdi
antiparalel 07 Eyll 2014, 20:09
Sayın yetkili. Yorumu dikkate alıp yayınladığınız için teşekkür ediyorum.Okuyucu yorumları yada şikayetleri için bu şekilde ayrı bir bölüm açmanız da yararlı olacaktır. İyi çalışmalar
KAYNARCA MEDYA 06 Eyll 2014, 19:04
Sevgi saygı çerçevesinde her türlü eleştirisel yoruma açığız .
ender 06 Eyll 2014, 19:01
Su konusunda haklısın ama haber konusunda haksızsın hakkını yiyorsun editör arkadaşların bu kadar sığ düşünme akıllı telefonu olmayan arkadaşlar için çok geçerli bir site .
»Aktif 45  
»Bugün 1225  
»Toplam 3360934  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.90.110.60

YAZAR BASVURUSU